IV Powiatowy Konkurs Językowy

W ubiegłym tygodniu, 15 lutego 2022 r. w naszej szkole odbyła się IV Edycja Powiatowego Konkursu Językowego z Elementami Wiedzy o Kulturze Krajów Europy i Ameryki Północnej.
Do rywalizacji zgłosiły się cztery szkoły z Powiatu Nowosolskiego.

Liceum Ogólnokształcące Baczyński reprezentowały Zuzanna Kubów i Alicja Pastuszak. Drużyna  CKZiU Elektryk  wystąpiła w składzie: Dominika Miniewska i Łukasz Szymaniak.  Drużyna ZSP 4    Spożywczak  w osobach Wiktora Pelsa i Natana Płończaka również zameldowała się na Meet. Ekipa z ZSP 2  Nitki  w składzie Nikola Brzozowska i Kamil Kaczmarski   zasiadła przed komputerem w gabinecie informatyki.
W tym roku pandemia napisała swój scenariusz życia szkolnego. Właśnie dlatego, w  trosce o bezpieczeństwo uczestników, konkurs przeprowadzony został w formie on line. Uczestnicy zmierzyli się z quizem na platformie Moodle. Mamy nadzieję, że wszystkim towarzyszyły emocje takie jak Kamilowi i Nikoli;)


Ostatecznie konkurs zwyciężyła drużyna ze Spożywczaka (92p), drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z CKZiU Elektryk (88p 34min), na trzeciej pozycji uplasowały się piękne zawodniczki z Liceum (88p 40min), a drużyna z Nitek zamknęła listę (75p), celując w słodkie czekoladki. Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie uczestników i wręczenie nagród.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok, już mamy nadzieję w wersji live.

 

  • Odsłony: 335

ZSP2 "NITKI" - Nowa Sól

Adres:
ul. Wrocławska 33a, 67-100 Nowa Sól

Godziny Otwarcia:
7:30 - 15:30

Telefon: 68 387 47 61

Email: sekretariat@nitki.org.pl