Kolorowo, zabawowo, Nitkowo

2 czerwca po południu barwnym korowodem wędrującym ulicami Nowej Soli rozpoczęło się Święto Solan. Hasłem przewodnim tegorocznej parady było "Piękno przyrody". Oczywiście nie mogło zabraknąć nas w tym wydarzeniu. Silna ekipa barwnie, energetycznie i radośnie reprezentowała szkołę:

Zuzia Barylska, Asia Kubiś, Szymon Roj z 1A, Daria Bronecka, Nikola Brzozowska, Wiktoria Jasińska, Milena Osiecka z 2A, Zuzia Jakubowska i Mateusz Siemieniecki z 2D oraz Oliwia Młynarczyk, Natalia Andziak i Nikola Żukowska z 2E.

Piękne stroje, supermakijaż, idealna choreografia. Należą im się wielkie podziękowania i brawa, to był kawał dobrej roboty.

Oczywiście podziękowania należą się również opiekunom, Paniom: Wiolecie Jamroszczyk, Teresie Strugarek, Renacie Czyżak, Iwonie Frankowskiej i Anecie Kozłowskiej.

Jesteśmy wdzięczni firmie High Type - producentowi odzieży sportowej z Nowej Soli, Paniom Barbarze Zimnej i Elizie Stachowiak za zaprojektowanie i wykonanie pięknego baneru reprezentującego naszą szkołę. Bardzo dziękujemy.

  • Odsłony: 592

ZSP2 "NITKI" - Nowa Sól

Adres:
ul. Wrocławska 33a, 67-100 Nowa Sól

Godziny Otwarcia:
7:30 - 15:30

Telefon: 68 387 47 61

Email: sekretariat@nitki.org.pl