Nasza Biblioteka rośnie w siłę!

Nasza Biblioteka rośnie w siłę dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Kończy się rok i kończy się realizacja dofinansowania dla naszej szkolnej biblioteki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dzięki Programowi wspieranemu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego uzyskaliśmy 12 tys. zł na zakup nowości czytelniczych, wdrożenie nowoczesnego programu i systemu do obsługi czytelników oraz sprzętu pozwalającego uczniom na jeszcze pełniejsze wykorzystanie możliwości naszej biblioteki.

 

Koniec realizacji dofinansowania to początek kolejnych działań promujących czytelnictwa.

Dzięki udziałowi w Programie już mogliście wziąć udział w dwóch spotkaniach autorskich połączonych z warsztatami z Panem Krzysztofem Koziołkiem i Panią Barbarą Wysoczańską. Nasza biblioteka dysponuje kilkuset nowościami wydawniczymi. Rozczytujcie się w literaturze pięknej i naukowej. Poszerzajcie swe horyzonty.

Możecie teraz też szybciej wypożyczać książki dzieki nowoczesnym rozwiązaniom. Niezmiennie czeka na Was w bibliotece sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu wraz z możliwością drukowania i skanowania potrzebnych materiałów.

            Pamiętajcie: książki to okno na nowy, cudowny świat, świat marzeń, wyobraźni i nieskończonych możliwości. A z niego już tylko krok do tworzenia własnej i pięknej historii Waszego życia ?

  • Odsłony: 311

ZSP2 "NITKI" - Nowa Sól

Adres:
ul. Wrocławska 33a, 67-100 Nowa Sól

Godziny Otwarcia:
7:30 - 15:30

Telefon: 68 387 47 61

Email: sekretariat@nitki.org.pl